Воскресенье, 07.03.2021, 04:01
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 30 » Діти, які варті захоплення
20:32
Діти, які варті захоплення

Вже не перший рік КЗ ЛОР «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича» співпрацює з Підкамінським навчально-реабілітаційним центром. Так і цього навчального року, в черговий раз, студенти четвертого курсу відділення «Початкова освіта» разом із Гай Вікторією Романівною  відвідали цей заклад.

У смт Підкамінь Бродівського району Львівської області стоїть зовсім незвичайна школа, повна радості та любові.  Чим же вона відрізняється від звичайного освітнього закладу? Тут навчаються ті, хто живе у тиші, хто бачить і сприймає цей світ по-іншому, кому неймовірно потрібна підтримка та увага довколишніх.

Відвідавши даний заклад, ми змогли зануритися в його атмосферу, побачити із середини особливості роботи з дітьми, які мають певні потреби. Побувавши на декількох уроках,  побачили, як працюють майстри своєї справи, які усе життя присвячують цій школі та її вихованцям. Протягом уроку діти активно відповідали, працювали у групах та неймовірно багато спілкувалися, висловлювати свою думку, а отже, розвивали не лише мовленнєвий та слуховий апарати, а й зв’язне мовлення, творчу уяву. До кожного учня педагог знаходив  індивідуальний інтерактивний підхід, жоден не залишиться непочутим. Поспілкувашись із дітьми різного віку, ми побачили колосальний прогрес, який здійснюється завдяки тісній співпраці учнів та працівників центру. На завершення учні центру організували для нас міні-виступ, на якому вони танцювали та співали, чим торкнулись до сердець кожного.

Завдяки цій поїздці ми пройнялися вірою у цінність та неповторність кожної дитини, у її особливий Богом даний дар, повагою до прав кожного розвивати особистий потенціал та отримувати необхідну підтримку і допомогу. Даний досвід надзвичайно важливий для студентів-випускників в умовах розвитку інтеграції та диференційованого підходу до учнів у школах.

В.Кічула

 

                

 

Переглядів: 188 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: