Четверг, 28.05.2020, 21:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Ноябрь » 13 » День відкритих дверей у коледжі
09:49
День відкритих дверей у коледжі

Бродівський педагогічний коледж радо вітає майбутніх абітурієнтів у своїх стінах та у прямому сенсі слова відчиняє усі двері, аби кожен мав змогу побачити сучасне обладнання та поринути у студентську атмосферу. Цікаві екскурсії по коледжу проводили викладачі та заввідділеннями п’ятого листопада, у День відкритих дверей. Для усіх гостей відбувся концерт у актовій залі.

У нас є чотири факультети це:

Технологічна освіта

- Відділення підготовки вчителів трудового навчання і креслення. За сімдесятилітню історію відділення підготовлено майже 4 тисячі спеціалістів. Поряд з основною спеціальністю випускники одержують додаткову спеціальність - вчитель інформатики у школі. Щороку проводяться семінари-практикуми із залученням спеціалістів обласних федерацій ракетоавтосудномодельного спорту. З 1986 року працює гурток різьблення, який переріс в авторську школу різьбярства під керівництвом викладача-методиста Ошурка І.С. Виставка студентських робіт "Тарас Шевченко-художник. Погляд ХХІ століття" отримуває схвальні відгуки у виставкових залах нашої країни та у м.Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Студентський ролик, присвячений проблемам ВІЛ-позитивних людей, здобув друге місце у Всеукраїнському конкурсі соціальних роликів. - Завідувач відділення Кривошина Б.М.

Початкова освіта

- Студенти отримують кваліфікацію вчителя з початкової освіти, на базі коледжу готуються вчителі англійської, німецької, французької мови; керівники дитячого хорового колективу: вчителі музики, диригенти, концертмейстри, регенти; керівники дитячого хореографічного колективу: тобто вчителі хореографії та ритміки. Жоден захід не обходиться без танцюристів, вони - наші талісмани, їх знають усі. Народний колектив "Ми з Галичини" бере участь у конкурсах різних рівнів та має багато призових місць.

У нас працює волонтер зі США Carson Holstein.

Студенти вміють грати на таких інструментах як баян, бандура, фортепіано.

Ми організовуємо велику кількість конкурсів, один з них "Міс коледжу". Одну з найголовніших сторінок життя займають подорожі. Ми подорожуємо по Україні та за кордон та багато часу приділяємо навчанню. - Завідувач відділення Пелих З.О.

Дошкільна освіта

  • Відділення здійснює підготовку кадрів за денною формою навчання з 2001 року. Додатковими спеціалізаціями є: вчитель англійської мови в початкових класах; вихователь логопедичних груп; музичний керівник у дошкільному навчальному закладі.

Усі ми родом із дитинства, і у дитячому садочку важливо, щоб діти виховувались у світі краси, казки і фантазії. «Досвід - це школа, де уроки коштують дорого, але це єдина школа, де можна навчитися» (Б. Франклін). У наших студентів є багато практичних занять, де вони черпають знання і здобувають досвід, який є важливим для справжнього вчителя.

Відвідують багато закладів: навчально-реабілітаціний центр І-ІІ ст. "Світанок", м.Червоноград, навчально-реабілітаціний центр Святого Миколая, смт.Брюховичі, ЗДО (ясла-садок) компенсуючого типу №52, м.Львів, НВК "Дивосвіт", м.Львів, навчально-реабілітаційний центр, смт.Підкамінь. Багато подорожують. Як сказав Анатоль Франс: "Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше». День, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома". Відділ здійснив подорожі в таких напрямках: Луцьк - Колодяжне, Тустань – Славське - г.Маківка, Київ – Чернігів - Батурин, Долина нарцисів - водоспад Гук - г.Говерла, Мінськ - Брест, Одеса, Львів. - Завідувач відділення Соя А.В.

Фізичне виховання

- Відділення здійснює підготовку вчителів фізичної культури за денною формою навчання. Додаткова кваліфікація – оператор ПЕОМ. На факультеті як хлопці, так і дівчата активно беруть участь і перемагають у таких видах спорту як волейбол, футзал, легка атлетика, баскетбол та інші. Студенти займаються волонтерською діяльністю, плетуть сітки для воїнів на Сході, багато подорожують, займаються танцями, беруть участь у концертах.

Матеріали зібрала Ірина Бабірецька

Переглядів: 137 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: