Суббота, 19.01.2019, 12:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Ноябрь » 8 » Де живуть ангели?
00:29
Де живуть ангели?

І ось момент оцей настав,
Коли усе сміється й плаче,
І на папері написав
Свої думки, й ожив неначе.
ЛітКлуб «Момент Слова»

       Чи існують ангели? Чи існують вони?

         Чи торкаються неба своїми крильми?

         Чи блукають між люду, залишаючи слід?

         Чи вони вберігають  від  нещасть та від бід?

       Ким для вас являються ангели? Невидимі створіння, які супроводжують всюди й оберігають ще змалечку? Ті, хто не зводить з вас очей і направляє на істинний шлях? Але хіба описані якості не притаманні звичайним смертним? Особам, яких ми бачимо щодня, тим, до кого вже настільки звикли, що не можемо уявити ані дня у своєму житті без їхньої підтримки. Хіба ці риси не притаманні нашим найріднішим – батькам?

      Лише вдумайтесь, наскільки важлива їхня роль  у нашому житті. Не вистарчить усіх існуючих і уявних чисел, аби порахувати, скільки вони віддають нам, своїм дітям, нащадкам, продовжувачам роду. Але чи часто ми віддаємо їм щось взамін? Чи часто ми заповнюємо свої думки їхніми почуттями? Чи думаємо ми про них? Чи приділяємо їм достатню кількість часу? Чи бережемо? Таких питань виникає безліч. Але чи знаходимо відповіді? Можливо, роздуми потрібно змотивувати? Дати їм шанс зароджуватись і розвиватись.

       Саме на це був спрямований літературний вечір, організований ЛітКлубом «Момент Слова» (керівник Савчин Р.О.),  «Де живуть ангели?». Учасники змогли влучними словами зачепити свідомість присутніх й донести слова подяки найріднішим. Спокійна тепла атмосфера гойдалася на крилах журавликів й ховалася у теплих дитячих знімках. Все це нагадало ті часи, коли дитинство  пестило наші серця, коли ми малечею ховалися від цілого світу у надійних батьківських обіймах, нагадало про сімейний затишок та неймовірні вечірні прогулянки. Все це загострило почуття родинної ідилії.

        Відповідна тематика, влучно підібрані музичні композиції, танці, пісні, поезія – все це потребує великої уваги та нелегкої довготривалої праці організаторів. Але здійснені зусилля не були марними. Кожен із присутніх проникнув у атмосферу й почерпнув для себе щось корисне. Відірвав шмат духовної  їжі для задоволення нематеріальних потреб. Саме такі заходи спрямовані на інтелектуальний розвиток суспільства, зокрема молоді, студентів, адже це цвіт нації, майбутнє держави, її серце і розум. На цих молодих людях базується суспільство. І як батьки із ніжністю вкладають знання й добро у своїх дітей, так і ми із любов’ю вкладаємо слова у рядки, аби у подальшому творити культурну спадщину країни, розвивати інтелект нації та вміння не нехтувати найдорожчим.

       Любіть своїх батьків, цінуйте і насолоджуйтесь кожною миттю, яку проводите поруч із ними.

        Ангели є, і  ти бачив їх,

         Переступивши дому рідний поріг.

         Вони чекають завжди тебе,

         Наші батьки – їхнє серце святе.

Марта Валла, П22

Переглядів: 726 | Додав: momentslova | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
1 beeyagra.ru  
как настойка женьшеня влияет на потенцию
http://beeyagra.ru/potency/index.php?page=16632

Ім`я *:
Email *:
Код *: