Воскресенье, 16.12.2018, 11:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » Цікава зустріч
02:12
Цікава зустріч

    Одного осіннього вечора до нашої маленької сім'ї (старший склад гуртка журналістської майстерності) завітали неочікувані гості. Ніхто з нас до кінця не знав, яку зустріч підготувала нам Руслана Богданівна цього разу.

    Коли побачили команду дорослих людей, одразу збагнули, що нам, студентам, говорити з активістами міста, а може, й депутатами. Сіли ми за круглий стіл і почали знайомство. Кожен мав сказати про себе кілька слів, пізніше черга дійшла й до гостей. Не помилились: перед нами сиділи засновник ГО «Наше місто» Володимир Ступак та його команда. Наші гості поділилися цікавою інформацією, їхніми подальшими планами щодо розбудови рідного міста і планами у сфері політики.

    Правду кажучи, до цього часу ми були осторонь від політики, мовляв, що ми можемо змінити… Проте, спілкуючись з Наталею Легчиліною, Аллою Швайкою, зрозуміли: щоб міняти світ навколо себе, не обов`язково мати багато грошей, бути депутатом чи бізнесменом, потрібно займати активну позицію і вміти відстояти свою думку, а головне, мати її.

    Обговоривши почуте, ми розпочали журналістський проект "Я у світі". Завдяки цьому можемо слухати думки інших, не боятися цього(і це головне).

    Дуже приємно, що є такі люди, які не бояться висловлювати свою позицію. Такі люди і допоможуть нам змінити наше життя на краще. Варто прислухатися до них, підтримувати. І тоді нам стане комфортно жити на цьому світі.

 

 Роксолана Гудзій

Переглядів: 139 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: