Воскресенье, 07.03.2021, 04:55
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Сентябрь » 10 » Чи хотіли б ви повернутися у перший клас?
21:12
Чи хотіли б ви повернутися у перший клас?

Не знаю, як усі, а ми, четвертокурсники відділення «Початкова освіта», повернулися. Кожен із нас відчув серцем і своє дитинство, і хвилювання малят та з натхненням взяв першокласника за руку і повів його у перший в житті кабінет Нової української школи. Але зараз не про першачків та першу вчительку, у якої власні надії та сподівання. Такі ж відчуття вже за рік пророкує доля комусь із нас.

 Щоб почувати себе впевнено на омріяній роботі, для майбутніх вчителів існує практика "Перші дні дитини в школі". Студенти 4-х курсів разом із методистами перший тиждень навчання провели у школах міста.

Ми відвідали Бродівську ЗОШ № 3 разом із наставниками: Долинюк М.М., Дичик Л.С., Стись Л.Б.; у класах: 1-А (класовод Олеха О.Є.), 1-Б (Бойко О.М.), 1-Д (Козак О.В.).

Гадаю, що дивлячись на ці класи, кожен для себе виявив: ...А чому у нас такого не було?, Ооо, це класно,  хотів би, щоб це було у мене в першому класі...

Бо й справді, 8 центрів, інтеграція, нові форми уроків, методи «щоденні 5 і 3», це щось новеньке  порівняно з тим, як вчились ми.

А ще ми помітили, що учні дуже полюбили нас, особливо не хотіли відпускати в останній день практики.

У перший тиждень дитини в школі вчителеві важко приділити увагу кожному учневі, тому на допомогу приходимо ми, вже через рік вчителі-класоводи, які допоможуть у їдальні, зав'яжуть шнурівки і інше.

Коли ми підсумовували наш тиждень у колі групи разом з Дичик Л. С., вона, цитуючи Сухомлинського, сказала нам, що любов до дітей – найголовніше, що у нас має бути у цій професії.

З такими настановами ми бажаємо наступним групам терпіння. Можна подолати усілякі труднощі, удосконалити будь-які вміння, але любити дітей від щирого серця вдається не кожному. А далі переглядайте фотозвіт і відгуки про практику у нашій спільноті «Самоврядування» у Fb.

Від П-41 з любов'ю!

Проходячи практику "Перші дні дитини в школі" у Бродівській ЗОШ I ст., №1 під керівництвом методистів Сокур Р. Б. та Багай Б. М., ми, студенти групи П-43, мали змогу поспостерігати, як саме адаптовуються маленькі першокласники до шкільного середовища. Дякуючи вчителям Миськів О. І., класоводу 1-А класу, та Котельницькій Л. В., класоводу 1-Б класу, ми змогли побачити практично, які методи і форми роботи можна використати у НУШ, для того щоб зацікавити та одночасно з тим навчити учнів потрібного матеріалу.

Не всі учні з першого дня могли пристосуватися до школи, але протягом тижня дітки показали великий прогрес. На уроках почували себе більш впевнено і відважно. Вчитель весь час підбадьорював учнів та заохочував до навчання.

Цього тижня ми отримали великий досвід роботи з учнями перших класів. Тому ще раз висловлюю щиру подяку вчителям Миськів О. І. та Котельницькій Л.В. за те, що змогли нам надати певні знання. Хочемо побажати їм наснаги, терпіння та великих досягнень у їхній педагогічній діяльності.

Студенти гр. П -43.

Переглядів: 132 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: