Воскресенье, 07.03.2021, 04:44
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Октябрь » 6 » Чарівне свято осені – День дошкілля
08:53
Чарівне свято осені – День дошкілля

Вихователь... в кожного з цим словом свої асоціації. Це та тепла, рідна не по крові людина, яка замінила маму, вчила життю, як ложку в руці тримати, як ножички. Ця творча праця вихователя…

Е-хх,.. хто би зараз не хотів повернутись у таке чарівне, безтурботне дитинство. А от у студентів відділення "Дошкільна освіта" така можливість є. Кожного тижня в дитячому садку ми проводимо час з дітками, даємо заняття, знайомимось з майбутньою професією. Кожна дитинка в групі – це особистість, яка ще не зовсім сформована. Її можна прирівняти до мокрої глини, і більшою мірою від працівників дошкільної освіти залежить, що в майбутньому буде з цією глиною. Все, що відбувається з дитиною за час відвідування закладу дошкільної освіти, вона пронесе крізь все життя.

Так ось, 27 вересня по всій Україні відзначається День дошкілля. Наш коледж теж не оминає це свято. Всі групи дошкільного відділу долучаються до святкування. Цього року група Д-31 оформила святкову фотозону, де кожен охочий міг сфотографуватись, група Д-21 активно долучилась до святкування і зробила свій вклад у вигляді будиночка з кульками. Всі групи виготовили святкові плакати з нагоди Дня дошкільника. Також була розміщена інформація про перші дошкільні заклади Брідщини, - кожен міг знайти для себе щось цікаве. Це був дуже яскравий і веселий день!

Переглядів: 119 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: