Вторник, 09.03.2021, 03:13
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 5 » «Car  Free Day»
16:49
«Car  Free Day»

 

Нещодавно студенти групи П-21 та НПП «Північне Поділля» взяли участь у щорічній акції «Car Free Day». Мета заходу у тому, аби кожний, хто має транспортний засіб, у цей день заявив про свою активну громадську позицію та змінив свій шкідливий для довкілля транспорт на велосипед чи прогулянку на своїх двох.

Отож-бо, ми повинні повідомити вам про таку акцію, неабияк важливу для того, щоб хоч трішки зберегти навколишнє середовище. Як виявилось, більшість бродівчан не відають про таке дійство.

У світі «Car  Free Day»  супроводжується масовими забігами на короткі дистанції. У  2000 році  такі акції  стали проводитися разом  з програмою «Earth Car Free Day».

 Ми повинні потурбуватися про рідних, близьких чи просто сусідів, перехожих, зрозуміти про те, що ми змушені оберігати довкілля від наших же егоїстичних вчинків, що забруднюють природу і змінюють світ.
Мені випала нагода поспілкуватися з найактивнішими учасниками цього заходу:

- Я задоволена тим, що змогла взяти участь в акції «Car free day», тому що навіть один день без автівок може глобально повпливати на екологію. У мене залишились тільки позитивні враження від цього дня. Водії автомобілів з розумінням ставились до нашого прохання відмовитись від авто. Загалом все пройшло на позитиві, вважаю, що такі екологічні акції потрібно проводити частіше для того, аби хоч чимось допомогти екології нашого світу. (С.Бойчук, П-21).

- Я з великим захопленням погодився роздавати листівки, ця проблема у сучасному світі є актуальною. І ми, як молодь, маємо берегти нашу екологію.

                                                     ( Р.Онищук, П-21).

І, як свідомі люди, ми завжди пам’ятаємо, що наше майбутнє залежить від нашої активної позиції.

 

 Бабірецька Ірина

 

Переглядів: 270 | Додав: myroslav | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: