Вторник, 09.03.2021, 03:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Апрель » 12 » Благородна місія
22:07
Благородна місія

Отож, це був звичайний недільний ранок, погода не надто сприяла прогулянкам, та і місто не хотіло прокидатися від сну. Все ж почалося з невеликого гамору, який зчинився на території Будинку культури.

Саме так у неділю, 26 березня, учасники танцювального колективу «Ми з Галичини» та представники Народного дому «Просвіта» збиралися для творення благородної справи. «Яка ж благородна справа може бути в неділю та ще й у таку рань?» - спитаєте ви.

Насамперед, це довгоочікувана поїздка у військовий навчальний центр, який знаходиться у селі Старичі. І ціль поїздки була дуже важлива – підтримка військовослужбовців.

Представники Будинку культури організували неймовірну концертну програму, до якої приєдналися й учасники колективу «Ми з Галичини». Знаєте, це був, мабуть, найщиріший концерт, у якому я брала участь. Коли ти виходиш на сцену, на тебе дивляться сотні очей, які показують свою невимовну радість і вдячність за те, що ми їх пам'ятаємо. Усмішки з облич військових не сходили. Особливої уваги заслуговує те, як військові виспівували народні пісні. Це було щось неймовірне.

Отож, після концертної програми керівники колективів, Воляник Н.В. та Пишна М.М., передали волонтерську допомогу військовим. Слів вдячності просто неможливо перелічити і передати.

Сподіваюся, ми довели, що Брідщина також дуже турбується про життя наших побратимів. А ще хочеться вірити, що ми донесли до них хоча б краплинку радості і змогли зігріти їхні серця.

Козак Ірина

Переглядів: 300 | Додав: valdz | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: