Пятница, 17.08.2018, 10:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 22 » А нас всюди радо зустрічають
00:05
А нас всюди радо зустрічають

Що ж, навчання у стінах рідного навчального закладу для випускників Бродівського педагогічного коледжу  поволі добігає кінця. Перед кожним із них постає чимало важливих завдань,  вирішення яких в подальшому вплине  на майбутнє наших найстарших у колі студентської родини. На даний момент у голові пересічного, так би мовити, «покидача рідної альма-матері» кілька  болючих запитань:

-        Як завершити навчання? - для когось успішно, а для декого, аби хвости позакривати.

Ну, і наступне:

-        Де продовжувати навчання далі?

-        Залишати чи змінювати спеціальність?

-        Заочно чи стаціонарно?

-        Хоч би на державне місце пройшов(ла)…

На щастя, нашим випускникам у вирішенні  вказаних запитаннях неабияк щастить, оскільки представники ВНЗ самі приїжджають і запрошують їх на навчання. Як ви гадаєте, з чим це пов’язано?

А пов’язано це з тим, як зазначають агітатори ВНЗ, що випускники БПК мають надзвичайно потужний багаж знань, який дозволяє успішно освоювати нові знання та галузі наук, ефективно впроваджуючи їх у практичну педагогічну діяльність, адже не є таємницею, що студент педагогічного коледжу протягом не такого вже і тривалого часу освоює декілька видів практик, що дає змогу вже із ранніх студентських років вміло володіти педагогічною майстерністю при роботі як з дітьми, так і в педагогічному колективі. Проте здобуті знання є актуальними не тільки для педагогічного спрямування наук, а й для наук соціального, економічного спрямувань.

Представники  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка запрошували відразу з декількох кафедр, а саме: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» та «Українська філологія + журналістика», також з Тернополя приїжджали викладачі для заохочення на навчання в Тернопільський економічний університет.

Із Рівного запрошували на навчання в галузі філології.

Кременецький педагогічний інститут радо запрошував на навчання в галузі  педагогічного спрямування…

Позитивним моментом для цьогорічних випускників є те, що при зміні спеціальності заявність сертифікату ЗНО не є обов’язковою, згідно програми перехресне навчання, за умовами якої зміна спеціальності можлива за внутрішньою  вступною кампанією ВНЗ (на 2 – 3 курс, окрім робітничих спеціальностей) та здачею різниці навчальних предметів, раніше зданих студентами з вибраної спеціальності протягом попередніх років навчання.

Тому бажаємо нашим випускникам все ж таки зібрати всі свої сили для успішного завершення навчання в БПК та успіхів у подальших їхніх починаннях, ну і, звісно, везіння, везіння і ще раз везіння на всіх іспитах: як випускних, так і вступних.

 Совбан М.

 

 

 

Переглядів: 69 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: