Вторник, 09.03.2021, 03:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Октябрь » 19 » А ми зустрілися з Франко
00:24
А ми зустрілися з Франко


Твої очі, як те море,
Супокійне, світляне:
Серця мого давнє горе,
Мов пилинка, в них тоне.
Твої очі, мов криниця
Чиста на перловім дні,
А надія, мов зірниця,
З них проблискує мені.


Такими рядками вже багато років тому описував І.Франко ті самі єдині і неповторні очі. В кожній строфі відчувається точне перо автора та навіть емоції, які він відчував у той момент.
Ви б хотіли побачити юного Франка сьогодні? Так?
А у студентів Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича була така можливість. І хоча не з самим Каменярем, але з праправнучкою рідного брата Івана Франка — Олесею Мирославівною Франко вихованці коледжу 9 жовтня о 15:00 змогли зустрітися в теплих стінах Центральної районної бібліотеки.
Поетеса, музикантка і навіть трішки співачка, а ще - обізнаний користувач всесвітньої павутини, це все про Олесю Мирославівну. А наскільки цікаві її історії, вірші, спогади про сім'ю!..
Виявляється, родинний будинок (а тепер музей) сім'ї Франків належить їй, а сама вона там народилася і проводила дитинство. Також поетеса представила дві свої поетичні та дві музичні збірки. І, звичайно ж, зачитала декілька віршів та навіть заспівала пісню.
Привітати пані Олесю завітали і різноманітні культурні діячі Брідщини. Вони побажали наснаги, вершин у подальших звершеннях та здобуття високих вершин у своїй діяльності.
Ще довго з бібліотеки линули в небо оплески і овації , а Олеся Франко не переставала дякувати. На закінчення зустрічі, звичайно ж, можна було взяти автограф та зробити знімок з нащадком Малого Мирона.

Гесик Мирослав, Ф-21

 

 

Переглядів: 417 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: