Воскресенье, 07.03.2021, 04:05
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » А ми сітки плетемо
01:52
А ми сітки плетемо

      

  «Гуртожиток»… Одразу йде асоціація: юрба молоді, яка насолоджується своєю юністю, незабутніми роками і намагається по мінімуму витрачати свій вільний час на додаткові заняття через свою «лінь-матінку». Як ви гадаєте, чи стосується даний стереотип про «лінь-матінку» наших студентів?

   Якщо зайти в гуртожиток нового корпусу, а саме на 2-й поверх до хлопців в кімнату відпочинку, то можна побачити їх за плетінням сітки в зону АТО для наших героїв. Ініціаторами даної добровільної роботи є члени старостату гуртожитку. Приємно, що серед загалу студентства знаходяться ті, які скеровують діяльність своїх співмешканців в потрібне, милосердне русло. Організатори нагадують, що робота повинна робитися від щирого серця, з світлими думками, тому допомагати не примушують нікого.

  Добровольців вистачає. Що надзвичайно тішить, оскільки можна впевнено сказати, що згаданий стереотип, аж ніяк не відноситься до більшості студентів нашого навчального закладу. Ми всі діти великої української нації. Ми живемо у період, в якому формується нова історія, тому ми не маємо стояти осторонь.

   Серце зігріває картина, коли бачимо, наскільки клопіткою є їхня праця, в кожному плетінні спостерігається жага пізніми студентськими вечорами допомогти бодай чимось нашим захисникам. Сподіваємось, що невеличка волонтерська діяльність в гуртожитку надалі залишиться і набуде більших масштабів. Організаторам бажаємо плідної співпраці в колі великої дружної сім’ї.  

   Наші захисники чекають вашої підтримки та вашої допомоги.

 

 Совбан М.

Переглядів: 268 | Додав: myroslav | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: