Понедельник, 19.08.2019, 16:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июнь » 17 » А ми поїхали по досвід!
10:26
А ми поїхали по досвід!

П’ятниця – час, коли всі стрімголов біжать з сумками на маршрутки, щоб швидше дістатися додому. Але тільки не студенти третіх курсів відділень Т та Ф, адже ми вирушаємо в Київ, а якщо точніше, то в табір відпочинку «Зміна». Звичайно, ми не забули про подарунки, їх протягом семестру виготовляли студенти відділення Т. Ними стали настільні ігри величезного розміру, створені з дерева власноруч.

Вам, звичайно, цікаво, чому ж ми туди вирушаємо. А все просто, бо ми відправилися отримувати знання у всіх їх різновидах на семінарі-практикумі «Люди літа або сучасні вожаті - 2019».

Отож, маленька частинка нашого коледжу дісталася до місця призначення.

Субота. Ранок починається не з кави. На нас вже о 8:00 чекає  мега позитивна зарядка у гральній формі під різноманітний ритмічний музичний супровід. Одразу після цього керівництво табору всіх студентів коледжів з різних куточків України (адже не ми там були єдині, усіх було більше сотні) розподілило на 7 загонів, і вже новоствореними маленькими сім’ями ми попрямували в затишне місце, щоб познайомитися та дізнатися про події, що відбудуться в подальшому. Ми з допомогою ігор на знайомство дізналися і запам’ятали імена всіх присутніх у своєму загоні, хто чим  любить займатися  і  яке має хобі. В цілому в загоні ми вчили все і запам’ятовували, як будем працювати з дітьми в подальшому.

А після смачного сніданку почалось найважче - багато занять на різноманітні теми: як дітей подружити та налагодити контакт з ними самими, яке значення мають соцмережі і фото, які ми додаємо туди, як спілкуватися з батьками дітей, як організовувати дітей до роботи для підготовки вечірніх заходів, та ще багато цікавих питань було розглянуто та розіграно ситуацій.

Звичайно, навчання навчанням, та обід за розкладом)) Під час вільного часу ми зібралися загоном на галявині, щоб придумати свою назву і девіз загону (в результаті мій загін називався «Дикі білки»). А також підготували анімовану пісню (таке було завдання сьогоднішнього дня)  для заходу, що відбувається ввечері. І не тільки ми старалися, тому вечірній захід виявився неймовірним, всі загони були надзвичайно позитивні, драйвові, енергійні та насичували зал неймовірними добра.

Також після вечері відбулася дискотека, на якій ми танцювали запальні руханки і анімовані танці, які танцюють діти на дискотеках в таборі, це були чудові півтори години, протягом яких усмішка не сходила з обличчя. Звичайно, ми старалися запам’ятовувати все, тому що через декілька тижнів уже самі будемо в ролі вожатих. Неймовірно стомлені та з великою горою інформації, отриманої протягом дня, ми пішли спати в чисті, охайні корпуси табору, адже директор теж готується до приїзду та гарного відпочинку дітей.

У неділю ранок, звісно, почався зі зарядки та смачного сніданку. А одразу після цього на нас чекав восьмигодинний семінар-практикум від Шутя Миколи Миколайовича. Як, ви не знаєте, хто це такий? Ну, тоді дізнавайтесь: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри естетичного виховання і технологій дошкільної освіти ХНПУ імені Г. С. Сковороди (м.Харків), лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів композиторів, педагогів, ігромайстерності. А ще - Унікальний Знавець Гри (у всіх її проявах), незрівнянний Лектор, чарівний Практик, який збагачує, надихає і направляє, а також щедро ділиться золотими таємницями, якими володіє особисто.

Під час семінару він розповідав і навчав безлічі ігор, прийомів та секретів, як спілкуватися з дітьми, залучитися їхньою увагою, подружити їх і ще багато цікавого. Хоча було дуже насичено і важко, та це просто чудові 8 годин ігор, пісень та неймовірного настрою. А ще нас усіх  нагородив сертифікатами про успішне проходження семінару-практикуму сам великий ігромайстер.

Закінчився день звично смачною вечерею та нашим відбуттям  у Київ і назад в уже рідні стіни Маркіяна.

Неймовірні були ці вихідні, неймовірні знання, досвіт та емоції ми отримали. Такі сильні, що й досі не покидають мене, і я знову, згадуючи всі події, намагаюся коротенько описати їх тут, лежачи на верхній боковій полиці потяга та відчуваючи характерне чух-чух під колесами.

         Усі студенти щиро вдячні тим, хто нас супроводжував та допомагав усі ці дні, а саме: Адамів Галині Степанівні, Адамів Юлії Олегівні  та Перхач Людмилі Петрівні. Та, звичайно, велика окрема подяка директору табору «Зміна» Вишневському Сергію Анатолійовичу!

         А що ж дальше,- спитаєте ви? Неймовірна практика в ролі вожатого, скажу я вам, і повірте, що це буде круто!

 

Гесик Мирослав, Ф-31

Переглядів: 82 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: