Вторник, 09.03.2021, 02:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 29 » А фініш то вже близько…
21:24
А фініш то вже близько…

        

            Навчання у стінах рідного навчального закладу добігає кінця, для випускників настає доволі важкий і водночас цікавий неповторний період -наближення останньої сесії. Проте для того, щоб до сесії все ж таки допустили, необхідно здати купу заліків і курсові роботи.

         21 травня 2018 року відбувся захист курсових робіт студентами випускної групи спеціальності «Дошкільна освіта». Курсові роботи були з таких дисциплін: дитяча психологія, методика фізичного виховання, методика формування елементарних математичних уявлень, методика розвитку мовлення, методика ознайомлення з природою, методика, зображувальної діяльності, дошкільна педагогіка, дошкільна психологія та методика англійської мови.

        Студенти продемонстрували вміння узагальнювати та аналізувати педагогічний досвід вчених, самостійно ставити та вирішувати практичні завдання навчання і виховання в дошкільних закладах, застосовувати теоретичні знання на практиці та давати власні методичні рекомендації для покращення ефективності педагогічного процесу в ДНЗ. Комісія - викладачі циклової комісії дошкільної педагогіки, психології та фахових дисциплін: Квак О.В., Гелевич Г.І., Кривошина Н.М. та Волошина О.С.

       Курсова робота студента коледжу – це один із видів навчальної та науково-дослідної роботи. Вона показує рівень теоретичного мислення, вміння студентів організовувати і планувати роботу, ступінь оволодіння методами і методиками дослідження, які знадобляться в подальшому для здобування освіти в інших ВНЗ.

 Совбан М.

Переглядів: 196 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: