Суббота, 17.11.2018, 18:12
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Октябрь » 22 » А Ф-21 не тільки по м’ячах б’є...
22:21
А Ф-21 не тільки по м’ячах б’є...

 

 

Про те,  хто такі поети, що твориться у їхніх світлих головах,  як вони досягнули свого статусу, що створюють і в  якому  руслі працюють сьогодні, вирішили збагнути на виховних заняттях студенти групи Ф-21 Бродівського педагогічного  коледжу імені Маркіяна Шашкевича.

 

      Отож, із цією метою другокурсники  не раз бували  в теплих стінах Бродівської центральної районної бібліотки на відкритих зустрічах із літературними діячами Шовкошитним Володимиром  та Франко  Олесею

 

     Звичайно, студенти спочатку знали лише, що це письменники, але за декілька митей все змінилося.  Володимир Федорович Шовкошитний постав перед нами як  поет, прозаїк, публіцист,  доктор філософії в галузі політології. А також займає активну громадську позицію, є політичним та державним діячем, він - народний депутат України І скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990–2003), один із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ», перший заступник Голови Національної спілки письменників України (НСПУ).

 

 А пані Олеся Франко працює вже понад 20 років  у Калуській  музичній школі. «Музика – це моє життя», – каже Олеся Франко. А щодо свого відомого коріння, то, за її словами, усвідомила це лише в дорослому житті, хоча весь час відоме прізвище нагадувало про себе. «Це велике щастя – народитися у цій родині, але це й дуже велика відповідальність, – зізнається жінка. – Наприклад, коли навчалася у Прикарпатському університеті, то знала, що мене обов’язково на парах запитають, бо ж цікаво – Франко. То я завжди все вчила, мені було б соромно отримати трійку».

 

     Поет та поетеса розповіли про свої нові доробки, випущені збірки та плани на майбутнє. Поділилися своїми захоплюючими  історіями зі слухачами, та ще багато цікавого повідомили  студентам.

 

     На завершення студенти мали можливість взяти автограф та зробити фото разом із визначним поетом і поетесою сучасної  України.

                  Окрему подяку складаємо працівникам Бродівської центральної районної бібліотеки, які організували такі чудові зустрічі та запросили  студентів нашого коледжу, серед яких групу Ф-21 із курсовим керівником Романом Савчином.

 

Гесик Мирослав Ф-21

 

 

 

 

  

Переглядів: 178 | Додав: myroslav | Теги: 21, Олеся, Франко, Володимир, Шовкошитний | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: