Воскресенье, 07.03.2021, 04:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Март » 30 » 70 років «поважної пані»
08:09
70 років «поважної пані»

Ще в сиву давнину німецький проповідник зазначив: "Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу". Кожна нова книжка - це завжди таємниця i знайомство з цiкавими героями, що можуть стати твоїми друзями. З деякими навiть не хочеться розлучатися. Хочеться вчитися у них, наслiдувати їхнi вчинки.

21 березня 2017 р. Бродівська центральна районна бібліотека святкувала ювілейну дату з дня свого заснування - 70років. Привітати з цим святом було запрошено діячів культури зі всього району, представників влади та ЗМІ, завітали почесні гості і зі Львова.

Низько вклонитися всьому колективу дитячої та дорослої бібліотеки за співпрацю з нашим навчальним закладом була надана можливість і представникам коледжу - учасникам ЛітКлубу "Момент слова" та гуртка журналістської майстерності з керівниками Сокур Р. Б., Савчином Р. О. Адміністрацію коледжу представляла заступник директора з виховної роботи Кравчук Н.В. Учасники гуртків подарували щирі вітання та доповнення скарбів - книги. Юні поети присвятили поважній «пані іменинниці» власні поезії, оформили стінгазету. Журналістська спільнота в честь свята випустила черговий номер газети "Шпилька" з найкращими побажаннями від усієї студентської громади. Безперечно, ЦРБ у Бродах знають, люблять і студенти, і школярі, і просто перехожі, тому відеоролик, знятий Князь О., був приємним подарунком.

Уже багато років зусилля Бродівського педагогічного коледжу і Центральної районної бібліотеки направлені на виховання і навчання молодого покоління, а співпраця тільки посилює цей процес.

Ми щиро вдячні за цікаві масові заходи, які організовуєте і прилучаєте нас для загального розширення нашого світогляду! Творчих вам злетів та наснаги. Сподіваємось, що наша співпраця і надалі залишиться такою ж тісною і плідною!

Совбан М.

Р.S.Нехай лунає із телевізора безмірна кількість слів, нехай на моніторі стрибають сотні літер, та вічними поміж цим залишаться книга, бібліотека та бібліотекар.

ШПИЛЬКА №48

 

Переглядів: 393 | Додав: valdz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: