Пятница, 03.04.2020, 11:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июль » 4 » 6 червня – наше свято!
20:16
6 червня – наше свято!

Професія журналіста завжди була однією з найнебезпечніших та найвідповідальніших.

 Журналіст - це практично всебічно розвинена і безстрашна людина, яка любить бути у вирі подій  і це все описувати. Завдяки таким людям ми першими дізнаємося про події у світі. Своїм словом вони формують суспільну думку, саме від них інколи залежить життя. Журналістом стати зможе не кожен. Доля вибирає лише гідних для такої важливої місії.

  Журналіст, як і інші професії, має свою святкову дату в календарі. Свій день журналісти святкують 6 червня.

  Ми, як гурток журналістів, також вирішили відсвяткувати свій день. Це все відбулося дуже цікаво і захоплююче. Разом із керівником гуртка Сокур Русланою Богданівною ми вирішили написати на листочках свої побажання для інших. Кожне побажання мало креативний зміст, адже вже почалося літо і до закінчення йде навчальний семестр. Пізніше ці побажання ми помістили у кульки, які згодом надули. Ми зробили багато цікавих фотографій біля коледжу, у парку, біля фахверкової башти та традиційно біля фонтану. Кожен мав змогу відчути себе трішки фотографом і придумати класні ідеї для фото.

Погодували голубів, тих древніх листоношів, і на завершення свята були пробиті наші чарівні кульки. Кожен, хто читав своє побажання, одразу посміхався і радів. Навіть зміна погоди не вплинула на наш настрій.

Я цілком задоволена, що маю таку змогу спробувати себе в журналістиці.  Зі задоволенням надалі буду відвідувати цей гурток, і з нетерпінням буду чекати цього свята.

 

 Климковська Дарина

Переглядів: 76 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: