Воскресенье, 07.03.2021, 04:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Февраль » 27 » 22 Pushup Challeng
12:27
22 Pushup Challeng

Студенти Бродівського педагогічного коледжу прийняли естафету від Самбірського педагогічного коледжу імені І.Филипчака та взяли участь у флешмобі " 22 Pushup Challenge".

7 лютого 2017р. на подвір`ї навчально закладу студенти (більшість з них - юнаки відділення "Фізичне виховання" та "Технологічна освіта"), незважаючи на суворі погодні умови, вирішили підтримати наших захисників Вітчизни, злагоджено по команді відштовхуючись від бруківки 22 рази на лютому морозі. Представники Ф-21 та Ф-31 не пошкодували навіть власного здоров'я і зняли під час флешмобу футболки, адже розуміють, що це найменша жертва, якою вони можуть підтримати героїв нашого часу.

Флешмоб " 22 Pushup Challenge" почався в Україні для підтримки воїнів, котрі повернулись із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром.

Цей флешмоб зародився у США, але став популярним в Україні. Учасники флешмобу стараються звернути увагу суспільства на ветеранів, які постраждали під час воєнних дій на Донбасі, на їх соціальні і психологічні проблеми після повернення додому.

Цифра 22 – невипадкова. За статистикою, щоденно у світі 22 військових, які страждають від посттравматичного синдрому, закінчують життя самогубством.

При спілкуванні з учасниками флешмобу приємно було чути, що молоді парубки розуміють, наскільки великою є жертва учасників бойових дій перед нашою Батьківщиною. В молодих очах простежується стержень патріотизму, отже, в подальшому Україна буде мати на кого покладати надію для щасливого майбутнього.

Естафету передали Дубенському коледжу РДГУ. Героям слава!!

 

 Совбан М.

Переглядів: 259 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: