23:31
.

16.12. 2021р. - майстер-клас доктора педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки і методики початкової і дошкільної освіти ТНПУ ім. В. Гнатюка Лупак Н.М. для викладачів КЗЛОР «Бродівський фаховий педагогічний коледж ім. М. Шашкевича» на тему «Інноваційні освітні технології». 

   Неможливо бути компетентним викладачем і не розвиватися щодня. Це чудово усвідомлюють викладачі КЗЛОР «Бродівський фаховий педагогічний коледж ім. М. Шашкевича», які у переддень свята Св. Миколая стали учасниками майстер-класу доктора педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки і методики початкової і дошкільної освіти ТНПУ ім. В.Гнатюка Лупак Н.М. на тему «Інноваційні освітні технології», де мали можливість ознайомились з сучасними тенденціями в освіті, алгоритмами перетворення інформації, роботою з медіатекстами, технологіями успішної діяльності.

Під час майстер-класу ми вкотре усвідомили, що сучасний педагог - це вже не гуру-транслятор нових знань. Це, фактично, наставник, який вміє організувати процес пізнання на занятті, допомагає студенту поставити проблемні, специфічні запитання, вибрати правильні інструменти для дослідження, пошуку інформації; навчає відсіювати зайву інформацію, відділяти випадкове від закономірного, фальшиве від справжнього. Наше основне завдання - розвинути у студентів так звані “м’які навички”: критичне мислення, креативність, вміння працювати у команді, розв’язувати проблеми, ефективно комунікувати, ставити цілі й досягати їх, одним словом, готувати конкурентоспроможного на ринку праці майбутнього педагога. 

  Щиро вдячні Лупак Наталії Миколаївні за чудовий майстер-клас, практичні поради і потужну мотивацію до подальшої натхненної роботи на освітянській ниві.  

Завідувач методкабінетом Степа С.М.

 

Переглядів: 227 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: