Воскресенье, 07.03.2021, 04:59
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Декабрь » 29 » "1% Таланту і 99 % Праці"
22:32
"1% Таланту і 99 % Праці"

Зовсім недавно у педагогічній сім'ї нашого Маркіяна відбулась значна подія, головною винуватицею якої стала студентка групи П-42 Крутяк Дарія. Саме вона отримала звання лауреата премії імені В'ячеслава Чорновола, завдяки цьому змогла вкотре довести свою обдарованість і рівень професійності коледжу.

Під час інтерв'ю зі своїми колегами по гуртку журналістики Даринка розповіла про всі особливості підготовки й проведення конкурсу, поділилась емоціями й секретами успіху:

 

- Нещодавно, враховуючи результати обласного конкурсного відбору, ти стала лауреатом премії імені В'ячеслава Чорновола. Можеш поділитися своїми враженнями та емоціями?

Дарія: -Так, звісно. Чесно кажучи, надзвичайно приємно!!! Дуже вдячна всім, хто тримав за мене кулачки і підтримував. Згадую, як цілу ніч вносила останні штрихи в конкурсну роботу, готувала документи... А тут вже чути себе серед лауреатів Це щось надзвичайне!

 

-Вау, твої емоції дуже відчутні, мабуть, більшість студентів також мріють бути на твоєму місці!! Розкажи, як тобі вдалось досягнути такого успіху і які труднощі виникали під час підготовки, чому ти вирішила взяти участь у цьому?

Дарія: -Хахх, приємно чути про "успіх", хоч я сама навіть не задумувалась про те, що це велике досягнення. Надіюсь, що далі більше. А секрет мого "успіху" доволі простий. Я завжди цікавлюсь невідомим і ніколи не бачу недосяжного. Знаєш, моя мама з дитинства повторює мені одну фразу: "1% таланту і 99% праці". Я знаю, що якщо прикладати зусилля, то можна зробити чимало. Головне - вірити, бачити цілі, ну, і мати підтримку близьких, бо без цього буде доволі складно.

Я подавалась на премію від нашого студентства. Мені зателефонувала керівник групи, Лілія Богданівна Стись і повідомила про те, що є можливість спробувати, чому б і ні? Рекомендувала це зробити заступник відділення Пелих Зоряна Олегівна. Власне під її керівництвом я і подавала роботу. Зоряна Олегівна дала настанови, як краще оформити документи, аби мою роботу помітили в конкурсному відборі. Тому їй окрема вдячність за допомогу та співпереживання!

Труднощі виникають завжди, без них нікуди. Найскладнішим для мене був якраз сам процес подачі документів. Це було дуже хвилююче та відповідально.

- Це так цікаво! Хочу сказати, що ти величезна молодчинка! Мене вражає твоя цілеспрямованість та вміння досягати поставлених бажань! А можеш сказати назву теми і який головний message твоєї роботи ?

Дарія: -Дякую, дуже приємно!!!Я подавала роботу, яку раніше готувала на Вінницьку конференцію разом із викладачем Галицькою Русланою Романівною. Тема статті - "Інтеграція навчальних предметів мовно-літературної галузі як важлива передумова розвитку Нової Української Школи". У зв'язку з інноваціями та розвитком суспільства надзвичайно важливо навчити дітей сприймати світ цілісно. У моїй роботі викладено сутність цього явища, а також подано рекомендації для вчителів початкових класів щодо впровадження інтеграції.

 

Отже, як бачимо, Дарія дійсно зробила важливий внесок у майбутнє Нової Української Школи, її робота є справжнім прикладом і викликом для освіти в сьогоднішньому столітті, вона змогла описати не лише про об’єднання мовно-літературних предметів, а насправді вмістити у своїх рядках дещо більше й особливіше. Безумновно, крихітки творчості й наснаги майбутньої вчительки стали стимулом для розвитку усіх інших.

 

p.s бажаємо успіхів й отримання подальших величезних премій та нагород на сторінках твого життя!

Розмовляла Олеся Павлюк

 

 

Переглядів: 53 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: