Понедельник, 08.03.2021, 04:40
Вітаю Вас, Гість

12 жовтня відбулося виїздне засідання методичного об’єднання керівників академгруп в хорді якого присутні мали змогу ознайомитися  методикою проведення такої інтерактивної форми виховної роботи як квест (гра станціями). 

Керівники груп Д-31 Ярема Олена Петрівна та Ф-31 Ковальська Лілія Володимирівна разом із своїми вихованцями підготували патріотичний квест «Скарби нації» учасниками якого стали студенти даних груп та команда викладачів. Місцем проведення заходу було  обрано територію Підгорецького замку.

В ході обговорення присутні, подякувавши організаторам заходу, визначили переваги квесту та загалом інтерактивних форм роботи:

  • мають високу результативність у засвоєнні знань та формуванні практичних вмінь і навичок;
  • дозволяють за той самий проміжок навчального часу збільшити обсяг виконаної роботи;
  • сприяють формуванню вміння співпрацювати в команді;
  • розвивають гуманні, толерантні стосунки між учасниками навчально-виховного процесу;
  • активізують власний досвід, знання та вміння учасників, розвивають пам’ять та здатність до самоконтролю.

Багай Б. М. проголосила доповідь «Проектні технології виховання в умовах Нової української школи»відзначивши, що проектна діяльність допомагає якнайкраще організувати цілеспрямовану співпрацю у вихованні майбутнього покоління через активну, творчу діяльність, кожен проект дозволяє побачити у звичайному щось нове, роздивитися об’єкт дослідження з інших точок зору. Він (проект) розвиває вміння, здібності й мислення студента; відкриває нові можливості та розкриває прихований потенціал кожного; допомагає вдосконалюватись, спілкуватись і прислуховуватись; підтримує і дає впевненість у собі, віру у своє «Я».

 Духовного піднесення учасникам поїздки надали також відвідини  Онуфріївської церкви Підгорецького монастиря