Свою творчу діяльність музично-театральна студія «АРТ», керівник Чижевська О.Ю, розпочала в 2010 році. Основною метою роботи гуртка є формування у студентів театральної культури як важливої та невід’ємної частини їхньої культури.

У процесі навчання учсники знайомляться з історією театру, акторською майстерністю, сценічною пластикою, гримом, композицією сценічного простору, розвивають: образне мислення і емоційну виразність, гостру спостережливість та пам'ять, музичні здібності, багату уяву і фантазію, звучний голос, читку дикцію, ритмічність та здатність до виразного руху.

Запровадження цікавих методів та форм роботи з студентами театрального гуртка дають можливість ствердження їх у виборі майбутньої професії, розвинути їх потенціал у справжній талант.

Репертуар студії складають музичні комедійні та драматичні вистави корифеїв театрального мистецтва та сучасних авторів. Наприклад: М. Старицький «По модньому», М. Старицький «За двома зайцями», Є.Коломієць «Фараони», Т. Шевченко «Наймичка» Музично-театральна студія «Арт» - це творча співпраця викладачів та студентів педагогічно коледжу у багатьох театральних постановках.