Понедельник, 08.03.2021, 05:46
Вітаю Вас, Гість

11 січня 2016 року, у переддень початку ІІ семестру, відбулося засідання методичного об’єднання керівників груп. Заступник директора з виховної роботи Кравчук Н. В. та голова методичного об’єднання керівників груп Перхач Л. П.  ознайомили кураторів з планом роботи  методичного об’єднання на ІІ семестр 2015-2016 н.р. Кравчук Н. В. наголосила, що загальноколеджні заходи спрямовані на реалізацію завдань, які стоять сьогодні перед Українською державою – формування національної свідомості, патріотизму, людської гідності, любові до своєї землі та готовності її захищати.

Перхач Л. П. відзначила, що основою системи виховної роботи у коледжі є національно-патріотична ідея, реалізація якої спрямована на вироблення життєвої позиції студента, становлення його особистості.

Керівники груп перших курсів проаналізували особливості адаптації першокурсників до навчання у коледжі, наголосивши, що у цей період вирішальне значення має підтримка, допомога, увага з боку керівника групи і викладачів, а саме:

•        порада щодо встановлення режиму праці і відпочинку;

•        порада з питань організації самостійної навчальної роботи;

•        допомога в пізнанні товаришів, у становленні ділових і дружніх стосунків.

У результаті обговорення встановлено, що адаптація наших першокурсників перебуває на середньому рівні.

Ми вступаємо в різні періоди нашого життя так, як немовлята, не маючи за плечима ніякого досвіду, хоч би скільки нам було років.

Ф. Ларошфуко, франц. письменник

Завдання  викладача: допомагати і вчити студента самовизначатися за соціальними цінностями, а не за тимчасовими результатами діяльності, бути цілеспрямованим; включати студента у співтворчість; допомагати в організації самостійної роботи та входженні в студентське середовище. Успішність адаптації залежить також від стану здоров’я і розвитку волі. Якщо є проблеми, тоді студенти потребують особливої уваги та допомоги.