Гурток журналістської майстерності

Участь студентів у гуртку журналістської майстерності, робота якого спрямована на забезпечення права майбутнього фахівця на вільне висловлювання, вміння викласти власну думку, є ефективним засобом навчання та забезпечення механізму реалізації освітніх стандартів вищої освіти.

Гурток журналістської майстерності функціонує з 2008 року.  Розгортання  роботи дає змогу створити демократичну атмосферу, залучити студентів до обговорення важливих для них проблем, навчити приймати рішення. У процесі залучення студентів до роботи у  гуртку журналістики відбуватиметься формування світоглядних орієнтацій особистості, вироблення власної філософії життєдіяльності, самоідентифікації та самореалізації та конкурентноспроможності, формування толерантності та гуманізму.

 Заняття різного формату та журналістські проекти розвивають навички критичного мислення, творчі здібності та вміння викладати свої думки в письмовій формі, створювати медіапродукти, активізують студентську молодь у громадянській журналістиці, розвивають навички  роботи в команді, забезпечують спілкування із студентами університетів, які навчаються на факультетах журналістики, фахівцями радіо-, теле-, інтернет- газетної журналістики, науковцями, письменниками.

2008 рік. Гурток розпочав свою діяльність.

Студентська газета «Шпилька» - друковане видання нашої редколегії.

Черговий номер газети обговорюється на засіданнях гуртка

Співпрацюємо із телерадіокомпаніями рідного міста

Зустріч із студентами інших навчальних закладів. Представлення гуртка

Зустрічі гуртківців із письменниками: Ігорем Калинцем та Лесею Кічурою

Працюємо над документальним фільмом «Отець Маркіян Шашкевич»

Онлайн-конференція із дослідницею дисидентського руху Ольгою Ігнатенко

Нагородження авторів фільму «Отець Маркіян Шашкевич» грамотами та Грошовою премією

Участь учасниць гуртка у Всеукраїнській студентській науковій інтернет- конференції "Актуальні питання сучасної філології та журналістики", організованої факультетом філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

конф, конфе, конфер

 Перемога у Всеукраїнському конкурсі журналістської творчості «Нові в медіа» Київського університету ім. Бориса Грінченка: диплом 2 ступеня у номінації «Журналістика та сталий розвиток у світі», перемога у цьому ж конкурсі за версією студентського журі. Переможниця – студентка гуртка Зелінська Надія.

Учасниці гуртка – спікерки вебінарів медійної школи «В етері», організованої філологічним факультетом Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

В ет, в ете, в етер, етер 2, етер 1